Ucieleśniona Obecność | Workshop | Warszawa

When:
January 26, 2019 @ 5:30 pm – 6:30 pm Europe/Berlin Timezone
2019-01-26T17:30:00+01:00
2019-01-26T18:30:00+01:00
Where:
AnyaYoga
Krasińskiego 35A
01-001 Warszawa
Poland
Contact:
Małgorzata Urbańska
+48 511 100 790

 

Żyjemy w świecie VUCA (ang. Volatility, uncertainty, complexity, ambiguity) czyli bezustannej zmienności, niepewności, złożoności i niejednoznaczności.

„Popadamy w skrajności, a wręcz cierpimy na dwubiegunowa chorobę. Z jednej strony mamy wokół mnóstwo urządzeń, bez których ani rusz. Patrzymy na smartfony gdy zasypiamy i widzimy jaką pierwszą rzecz gdy się budzimy. Co więcej coraz częściej „z” nimi, a nie „przez” nie rozmawiamy.”

Z drugiej strony chcemy się detoksykować od cyfrowego świata, coraz częściej pragniemy prawdziwego ludzkiego kontaktu, dotyku, ciepła i empatii,
Tracimy również kontakt z samym sobą pośród wymagań i oczekiwań życia codziennego. Często tęsknimy za strukturą i wsparciem, które mogłyby nam pomóc w byciu bardziej prawdziwym w naszych relacjach, karierze i stylu życia. Jest dla nas wyzwaniem dzielenie się ze światem naszą autentycznością, niepowtarzalnością i niezaprzeczalnym JA.

Praktyka Obecności – Open Floor jest próbą odpowiedzi na bolączki współczesnego świata – próbą odnalezienia równowagi, wewnętrznego spokoju, autentyczności i jest zaproszeniem do rozwoju twojego naturalnego potencjału.

Jest to praktyka somatyczna, która buduje inteligencję mięśniową i emocjonalną. Podczas praktyki dowiesz się o zasobach, które będą wspierać Twoje codzienne życie. Stając się bardziej świadomym, zwiększysz swoją zdolność do radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami, zyskując przy tym więcej radości i przyjemności z dnia codziennego.

Nie ma tu kroków do nauki i nie ma sposobu, aby coś zrobić źle.
Proces do którego Cię zapraszam może być początkiem fascynującej podróży.
Serdecznie witam Ciebie taką/-im jak jesteś, przynieś z sobą siebie.

 

Inwestycja : 75 zl

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wplata pełnej kwoty.
W przypadku rezygnacji pełna kwota zwracana jest do jednego tyg. przed warsztatem (do 19 stycznia) . Po tym terminie zwracane jest 50 % kwoty.
W przypadku odwołania warsztatu z przyczyn organizatora zwracana jest pełna kwota.

ZAPISY: Małgorzata Urbańska, e-mail: malgosia.u@gmail.com, T: +48 511 100 790


Tamara Romaniuk jest certyfikowanym nauczycielem międzynarodowej szkoły Open Floor i szkoły mindfulness University of California, Berkeley’s, Greater Good Science Center and ATI. (The Power of Awareness, trening)

Tamara ukończyła również Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie i miała szczęście uczestniczyć w procesie Gestalt, który zainspirował jej dalsze działania i stał się praktyką jej życia.

Mieszka w Berlinie, który jest dla niej otwartym oknem na świat, z którego czerpie wiele inspiracji dla kreatywnego rozwoju siebie i inspiracji dla swojej pracy.Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania, medytacji i improwizacji ruchowej.


Cytat w tekście: Zuzanna Skalska. Scenariusze Przyszlości / Gazeta Wyborcza / Wysokie Obcasy, wydanie Extra, Nr1, styczeń 2019.