Ucieleśniona Obecność | Mini Warsztat Open Floor | Warszawa

When:
March 30, 2019 @ 3:00 pm – 7:00 pm Europe/Berlin Timezone
2019-03-30T15:00:00+01:00
2019-03-30T19:00:00+01:00
Where:
AnyaYoga
Krasińskiego 35A
01-001 Warszawa
Poland
Contact:
Małgorzata Urbańska
+48 511 100 790

 

Żyjemy w czasach nieustannych zmian, szybkiego rozwoju, pędu technoligicznego. Są to czasy ciekawe i jednocześnie czasy narastającego niepokoju. Popadamy w skrajności. Z jednej strony nie potrafimy już funkncjonować bez cyfrowego świata, a z drugiej strony coraz częściej pragniemy prawdziwego ludzkiego kontaktu, dotyku, ciepła i empatii,

Taniec pozwala nam doświadczyć siebie w płynnym, przyjemnym i radosnym stanie. W tańcu łączymy się z naszym źródłem siły – źródłem życia.

Jednak dla wielu z nas jest wyzwaniem przeniesienie tych cech i jakości do naszego codziennego życia. Często jest wyzwaniem dla nas dzielenie się ze światem naszą autentycznością, niepowtarzalnością i niezaprzeczalnym JA.

Tracimy kontakt z samym sobą pośród wymagań i oczekiwań życia codziennego. Tęsknimy jednak za tym, aby pokazać się i być prawdziwym w naszych relacjach, karierze i stylu życia. Często tęsknimy za strukturą i wsparciem, które mogą nam pomóc przenieść do naszego życia te umiejętności, które odkrywamy na parkiecie.

Open Floor jest praktyką somatyczną, która buduje inteligencję mięśniową i emocjonalną. Jest również próbą odpowiedzi na bolączki współczesnego świata i prawdziwe pragnienia ludzkie.

Podczas praktyki dowiesz się o zasobach, które mogą wspierać Twoje codzienne życie. Stając się bardziej świadomym, zwiększysz swoją zdolność do radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami, zyskując przy tym więcej radości i przyjemności z dnia codziennego.

Nie ma tu kroków do nauki i nie ma sposobu, aby coś zrobić źle. Proces do którego Cię zapraszam może być początkiem fascynującej podróży. Serdecznie witam Ciebie taką/-im jak jesteś, przynieś z sobą siebie.

Kiedy: 30 marzec 2019

Godziny: 15.00-19.00

Inwestycja: 80 zl przy wpłacie do 20 marca przelewem.
100 zł po 20 marca i przy wpłacie na miejscu.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wplata pełnej kwoty.
W przypadku rezygnacji pełna kwota zwracana jest do jednego tyg. przed warsztatem . Po tym terminie zwracane jest 50 % kwoty.
W przypadku odwołania warsztatu z przyczyn organizatora zwracana jest pełna kwota.
Minimalna ilość uczestników 7 osób

ZAPISY: Małgorzata Urbańska I e-mail: malgosia.u@gmail.com,
T: +48 511 100 790

……………………………………………….
Tamara Romaniuk certyfikowany nauczyciel międzynarodowej szkoły Open Floor i szkoły mindfulness, w której ukończyła trening: The Power of Awareness, University of California, Berkeley’s, Greater Good Science Center and ATI. Proces Gestalt, w którym uczestniczyła, zainspirował ją do dalszego działania i rozwoju oraz stał się praktyką jej życia.
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Obecnie mieszka w Berlinie, który jest dla niej otwartym oknem na świat, z którego czerpie wiele inspiracji dla kreatywnego rozwoju siebie i inspiracji dla swojej pracy. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania, medytacji, terapii sztuką i improwizacji ruchowej.