Ucieleśnione Pragnienia | Workshop | Szczecin

When:
January 20, 2019 @ 11:00 am – 6:00 pm Europe/Berlin Timezone
2019-01-20T11:00:00+01:00
2019-01-20T18:00:00+01:00
Where:
Szczecin
Poland
Contact:
Katarzyna Pakalnicka- Prychitko

 

Obecna chwila jest miejscem, z którego twoja cała rzeczywistość jest tworzona. Twoja praca, związki, życie rodzinne i codzienne doświadczenia wyrastają z twoich myśli, uczuć i działań, które pojawiają się w ciągu nieskończonych chwil.

Ale ilu z nas jest naprawdę świadomych myśli, uczuć i działań, które tworzą nasze życie?
Ilu z nas poświęciło czas na kultywowanie i rozwijanie jednej z kluczowych umiejętności, niezbędnych do tworzenia życia i świata o którym marzymy?

Dogłębne ćwiczenie uważności jest być może jednym z najważniejszych kroków, jakie możesz podjąć na swojej drodze duchowego rozwoju i wewnętrznej ewolucji.
Wiedza na temat tego jak chcesz się czuć, to najsilniejsza klarowność, jaką możesz mieć.

Podczas tego warsztatu, wykorzystując siłę medytacji ruchu opartej na praktyce Open Floor, będziemy badać i zapraszać do odkrywania tych miejsc, w których czujemy się uwięzieni i pozbawieni ekspresji. Przyjrzymy się tym momentom, które sprawiają, że czujemy radość, lekkość i ekscytację.
Otrzymasz tu również narzędzia i zapoznasz się z zasobami, które mogą stać się najważniejszym GPS-em twojego życia.

Stworzymy bezpieczną przestrzeń, w której wszystko co się pojawia jest mile widziane. Będziemy dzielić się refleksjami aby odkrywać życie, którego wszyscy pragniemy.

Ten warsztat jest dla wszystkich. Tu nie ma żadnych kroków, które musisz się nauczyć, nie ma możliwości aby zrobić coś źle. Każdy może swobodnie przystąpić, a nowi goście są mile widziani.
Proces do którego Cię zapraszam może być początkiem fascynującej podróży. Serdecznie witamy Ciebie taką/-im jak jesteś, przynieś z sobą siebie.

 

Kiedy : 20 styczeń 2019 w godz 11-18 
Inwestycja : 150 zł do 15 grudnia 2018
190 zł po 15 grudnia 2018

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wplata pełnej kwoty. 
W przypadku rezygnacji pełna kwota zwracana jest do dwa tyg przed warsztatem (do 6 stycznia) . Po tym terminie zwracane jest 50 % kwoty. 
W przypadku odwołania warsztatu z przyczyn organizatora zwracana jest pełna kwota. 
Miejsce: dokładne miejsce zostanie podane bliżej terminu

Zapisy : pytania i zapisy Katarzyna KiaOra tel 501602357 kiaora@op.pl