Pomiedzy obecną chwilą i nowym początkiem – indywidualne sesje

english version >

“Pomiędzy bodźcem a reakcją znajduje się przestrzeń, w której jest Twoja moc i wolność.” Viktor Frankl

 

Obecna chwila jest miejscem, z którego twoja cała rzeczywistość jest tworzona. Twoja praca, związki, życie rodzinne i codzienne doświadczenia wyrastają z twoich myśli, uczuć i działań, które pojawiają się w ciągu nieskończonych chwil.

Ale ilu z nas poświęciło czas na kultywowanie mądrości chwili obecnej? Jak wielu z nas słucha szeptów naszej duszy i naszego ciała, aby odnaleźć właściwy kierunek?

 

W czasach ciągłych zmian i nieprzewidywalności łatwo się pogubić wśród nieskończonych możliwości i zewnętrznych stymulacji. Gubimy się wsród nadmiaru informacji, tracimy naszą jasność i właściwy KIERUNEK.

Podczas tych sesji dowiesz się, jak ponownie połączyć się z twoją wewnętrzną mądrością. Będziemy przyglądać się temu co porusza się w tobie. Spotkamy się w przestrzeni pomiędzy OBECNYM CHWILĄ a nowym początkiem.

 

W tej przestrzeni zyskasz wewnętrzną klarowność. Decyzje będą łatwiejsze do wykonania. Będziesz wiedzieć, kiedy powiedzieć “NIE, dziękuję” i kiedy powiedzieć “TAK”.

Będziesz bardziej pewna/-y siebie, optymistyczna/-y i bardziej otwarta/-y.

Łatwiej będzie Ci wrócić do CENTRUM w samym środku wyzwania – obiecuję.

 

Te sesje uważności oparte są na zasadach praktyki MINDFULNESS i twoich wewnętrznych zasobach, które dzięki praktyce Open Floor staną się dla Ciebie bardziej czytelne.

Będą służyć Ci każdego dnia, w każdej chwili, kiedy tylko tego zapragniesz.

 

W jaki sposób praktyka uważności może zmienić Twoje życie?

 

Stając się bardziej świadomym, zwiększamy naszą zdolność do radzenia sobie z wyzwaniami życiowymi z godnością i elegancją. Podczas tych sesji zaczniesz pielęgnować w sobie następujące cechy:

 

  • Umiejętność uziemienia – naucz się zakorzeniać się w swoim ciele tak aby otrzymywać poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i połączenia z ziemią i z tym co Cię otacza.

 

  • Umiejętność wycentrowania – naucz się zachowywać spokój, koncentrację i równowagę, aby uzyskać większą skuteczność niezależnie od zewnętrznych wydarzeń i okoliczności

 

  • Umiejętność pełnej obecności – naucz się wprowadzać swoją obecność w interakcje, spowalniając ich działanie i odpowiadając na sytuacje zamiast stawać się reaktywnym.

 

  • Inteligencję emocjonalną – naucz się pracować z Twoimi trudnymi emocjami, uczuciami i myślami i przekształcając je na bieżąco

 

  • Umiejętność uważnego kontaktu – naucz się wprowadzać świadomość w swoje relacje, aby znacząco poprawić jakość interakcji we wszystkich sferach

 

  • Rozszerzanie potencjału – naucz się sięgać po nieograniczone źródło twoich zasobów, które możesz uświadomić sobie, rozwijać i dzielić się ze światem

 

Esencja tego programu została zaplanowana na 7 spotkań, choć można również przystąpić do tylko do jednej sesji.

Sesje indywidualne są również dostosowywane do twoich potrzeb. 

Jesli brałaś/-eś udział wcześniej warasztacie lub zajęciach Open Floor, te sesje mogą wspomóc w ugruntowaniu tego co otrzymałaś/eś lub zabserwowałaś/łeś na swój temat na parkiecie.

 

Napisz do mnie, zacznij już teraz.

umów się na pierwszą BEZPŁATNĄ rozmowę poprzez skype/telefon, poznajmy się – daj sobie szansę na otrzymanie tego czego naprawdę pragniesz:  tamara(at)livingfromyoursoul.org

 

Dołącz do przestrzeni, pomiedzy obecną chwilą i nowym początkiem.

z ciepłymi pozdrowieniami,
Tamara