Siła Obecności – indywidualne sesje mindfulness

english version >

“Pomiędzy bodźcem a reakcją znajduje się przestrzeń, w której jest Twoja moc i wolność.” Viktor Frankl

 

Obecna chwila jest miejscem, z którego twoja cała rzeczywistość jest tworzona. Twoja praca, związki, życie rodzinne i codzienne doświadczenia wyrastają z twoich myśli, uczuć i działań, które pojawiają się w ciągu nieskończonych chwil.

 

Ale ilu z nas jest naprawdę świadomych myśli, uczuć i działań, które tworzą nasze życie?
Ilu z nas poświęciło czas na kultywowanie i rozwijanie jednej z kluczowych umiejętności, niezbędnych do stworzenia życia i świata o którym marzymy?

Dogłębne ćwiczenie uważności jest być może jednym z najważniejszych kroków, jakie możesz podjąć na swojej drodze duchowego rozwoju i ewolucji.

 

Dlatego cieszę się, że udało mi się stworzyć możliwość dzielenia się z Tobą praktyką Open Floor również poprzez wirtualne spotkania.

 

Dzięki tym sesjom poznasz cenne umiejętności i narzędzia uważności. Opracujesz regularną praktykę medytacyjną, otrzymasz mentoring i moje wsparcie podczas wszystkich spotkań.

 

 

W jaki sposób praktyka uważności może zmienić Twoje życie?

 

Stając się bardziej świadomym, zwiększamy naszą zdolność do radzenia sobie z wyzwaniami życiowymi z godnością i elegancją. Podczas tych sesji zaczniesz pielęgnować w sobie następujące cechy:

 

  • Umiejętność uziemienia – naucz się zakorzeniać się w swoim ciele tak aby otrzymywać poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i połączenia z ziemią i z tym co Cię otacza.

 

  • Umiejętność wycentrowania – naucz się zachowywać spokój, koncentrację i równowagę, aby uzyskać większą skuteczność niezależnie od zewnętrznych wydarzeń i okoliczności

 

  • Umiejętność pełnej obecności – naucz się wprowadzać swoją obecność w interakcje, spowalniając ich działanie i odpowiadając na sytuacje zamiast stawać się reaktywnym.

 

  • Inteligencję emocjonalną – naucz się pracować z Twoimi trudnymi emocjami, uczuciami i myślami i przekształcając je na bieżąco

 

  • Umiejętność uważnego kontaktu – naucz się wprowadzać świadomość w swoje relacje, aby znacząco poprawić jakość interakcji we wszystkich sferach

 

  • Rozszerzanie potencjału – naucz się sięgać po nieograniczone źródło twoich zasobów, które możesz uświadomić sobie, rozwijać i dzielić się ze światem

 

Esencja tego programu została zaplanowana na 7 spotkań.

Jest jednak możliwość rozwijania i dostosowania tych tematów w zależności od Twoich potrzeb. Te detale będziemy mogli przedyskutować podczas pierwszego spotkania.

 

 

 

Napisz do mnie, zacznij już teraz.

umów się na pierwszą BEZPŁATNĄ rozmowę poprzez skype/telefon, poznajmy się – daj sobie szansę na otrzymanie tego czego naprawdę pragniesz:  tamara(at)livingfromyoursoul.org

z ciepłymi pozdrowieniami,
Tamara

 


 

 

Inspiracje dostarczane prosto do twojej skrzynki…
Zapisz się i otrzymaj już teraz playlistę aby
przebudzić twoje ciało i twoją duszę.

* wymagane polaJestem zainteresowana/-y: