SESJE OPEN FLOOR

english version >

 

Open Floor – Praktyka Uważnej Obecności.

Lekcja, której nie ma w systemie

 

Żyjemy w czasach nieustannych zmian, szybkiego rozwoju, pędu technoligicznego. Są to czasy ciekawe i jednocześnie czasy narastającego niepokoju. Popadamy w skrajności. Z jednej strony nie potrafimy już funkncjonować bez cyfrowego świata, a z drugiej strony coraz częściej pragniemy prawdziwego ludzkiego kontaktu, dotyku, ciepła i empatii,

 

Taniec pozwala nam doświadczyć siebie w płynnym, przyjemnym i radosnym stanie.

W tańcu łączymy się z naszym źródłem siły – źródłem życia.

 

Jednak dla wielu z nas jest wyzwaniem przeniesienie tych cech i jakości do naszego codziennego życia. Często jest wyzwaniem dla nas dzielenie się ze światem naszą autentycznością, niepowtarzalnością i niezaprzeczalnym JA.

 

Tracimy kontakt z samym sobą pośród wymagań i oczekiwań życia codziennego. Tęsknimy jednak za tym, aby pokazać się i być prawdziwym w naszych relacjach, karierze i stylu życia. Często tęsknimy za strukturą i wsparciem, które mogą nam pomóc przenieść do naszego życia te umiejętności, które odkrywamy na parkiecie.

 

Open Floor jest praktyką somatyczną, która buduje inteligencję mięśniową i emocjonalną. Jest próbą odpowiedzi na bolączki współczesnego świata.

Podczas praktyki dowiesz się o zasobach, które mogą wspierać Twoje codzienne życie. Stając się bardziej świadomym, zwiększysz swoją zdolność do radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami, zyskując przy tym więcej radości i przyjemności z dnia codziennego.

 

Nie ma tu kroków do nauki i nie ma sposobu, aby coś zrobić źle. Proces do którego Cię zapraszam może być początkiem fascynującej podróży.

Serdecznie witam Ciebie taką/-im jak jesteś, przynieś z sobą siebie.

 

Regularne zajęcia prowadzę w Berlinie i w Polsce. Sprawdź kalendarz TUTAJ. 

 

do zobaczenia na parkiecie!

 

 

 

 

 

 

Znajdź mnie na Face­book | Masz pytania? Email: tamara@livingfromyoursoul.org

Aby otrzymać informacje na temat planowanych zajęć i warsztatów w jezyku polskim w Berlinie i w Polsce zapisz sie tutaj.